“Na budoucnost nečekáme. Tvoříme ji.”

Radek Karban

Co mám za sebou?

1986

Šťastně narozen, děkuji mami a tati.

2002

Věnuje se tréninku východních bojových sportů. Karate, shaolinské kung-fu, tai-chi, wing-tsu, aikido a judo. Zjistil, že mysl hraje důležitější roli v úspěchu a vítězství nad soupeři i životem, než naše tělo. Ovládnutí mysli je KLÍČem k výjimečným výsledkům.

2004

Věnuje se kurzům rychlého čtení a super-paměti. Začíná číst knihy o osobním rozvoji a rozvíjení lidského potenciálu. To ho naprosto pohlcuje a nastává zlomový okamžik v jeho životě, aniž by si to tehdy uvědomil.

2005

Experimentuje při studiu s vlastním tělem a zkouší různé doplňky stravy a mozkové nutrienty. Věnuje se formování těla a mozku. Mezi jeho učitele “peak performance” patří Anthony Robbins z USA.

2007

Ve 20ti zakládá 1. společnost v oboru internetového marketingu a tvorby webů. Učí se leadership dovednostem a práci s lidmi. Studuje při tom zároveň VŠE v Praze.

2008

Po drsném rozchodu se svou přítelkyní přehodnocuje svůj život. Ukončuje později práci v marketingu a začíná pozvávat více sám sebe a učit se od nejlpeších na světě o odvaze, sebevědomí i cestě k úspěchu a životní rovnováze.

Věnuje se sociální dynamice, řízení mysli a mentalitě úspěšných lidí. Jeho domácí knihovna čítá přes 220 titulů z řad lídrů výjimečné kvality života – Robert Kiyosaki, Tony Robbins, Marie Diamond, Randy Gage, Brian Tracy a další.

2009

Zamiloval si adrenalinové sporty. Zacílil se na psychologii a lidské myšlení. Na vzorce chování a způsob, proč jsou někteří lidé v něčem excelentní a jiní i přes stejné informace podprůměrní. Chodí na business konference a setkání, potkává se s manažeri velkých firem a poprvé přichází do kontaktu s NLP – neuro-lingvistickým programováním.

2011

Je inspirován možnostmi zvyšování mozkové kapacity. Učí se systemické koučování. Divadelní a herecké techniky, inprovizace, rétoriku. Vždy měl totiž strach vystupovat před lidmi a bojoval s tím. S posuzováním a kritikou. Musel se tomu postavit a z největšího strachu si udělal nejlepšího přítele.

2012

V USA na tréninzích Tony Robbinse potkává spoustu zajímavých lidí z celého světa a je nespírně inspirován, jak rychle jdou změny u lidí uskutečnit. Ty největší průlomy v našich životech totiž netrvají roky, ale minuty. Okamžik vnitřního naštvání nad kritickou mez vytváří nový návyk chování. A nové uvědomnění a pohled na věc – AHA moment – vytváří novou perspektivu dívání se na problém. Začíná tyto změnové “breakthrough” techniky využívat na svých tréninzích a startuje zlatá éra Radka Karbana.

2013

Prošel psychologickým koučovacím výcvikem na oblast neuro-lingvistického programování a rozšiřuje si své znalosti a schopnost MODELOVAT lidské myšlení a chování. Pomocí určitých drobných vzorců se lze NAUČIT to samé, proč jsou olympionici úspěšní, proč miliardáři násobí své jmění, proč je někdo populární a po jiném ani pes neštěkne.

Rozšiřuje své dovednosti o hypnózu, EFT, TFT a foto-čtení. Odjíždí do Indie zjistit podstatu štěstí od mnichů, kteří i v těch pro evropany nejhorších podmínkách jsou tak plni elánu a vděčnosti. Zažívá jeden z nejrychlejších posunů ve svém životě a je za to naprosto vděčný.

2014

Trénuje od světových špiček v cizině motivační a energetické techniky. Energy, peak a high performance. Mezi jeho mentory patří přítel Dalajlámy a Billa Clintona Brendon Burchard, dolarový multimilionář a majitel letecké společnsoti Virgin Sir Richard Branson, světový spíkr se 40ti letými zkušenostmi na pódiu Brian Tracy a autor více jak 40 knih přeložených do 30 světových jazyků.

Zavádí ve svých tréninzích, které jsou v ČR známy jako velmi intenzivní a průlomové, pohybové techniky, díky kterým se účastníci naprosto vnoří do hloubky momentu tak, že se dějí mnohonásobně rychlejší změny, než na obyčejných běžných kurzech.

Vytváří online trénink Síla Sebevědomí, díky kterému v 21 videích muži mohou zažít obrovský posun ve svém sebevědomí a sebedůvěře. Na to navazuje více jak 10ti živými víkendovými tréninky.

2015

Vydává první knihu Proměň své sny v realitu, ve které ukazuje cestu k lepšímu životu.

Pořádá trénink Životní Průlom, který ukazuje možnosti lidské mysli, pozitivních návyků, tajemství 6 lidských potřeb a energeticky bohaté živé stravy.

Pořádá pro vybrané klienty speciální meditační trénink, který vede k hlubšímu pochopení sebe sama a novému pohledu na svět.

Vede skupinu Mužská Energie, kde se muži učí kultivovat své tělo i mysl mužským způsobem a odbourat to, co je dosud brzdilo nejenom pro krásné, živé a vášnivé vztahy.

2016

Pořádá unikátní trénink Zažehni Svou Vnitřní Sílu, kde využívá silné prožitkové techniky proto, aby lidem pomohl za pouhé 3 dny zbořit limitující přesvědčení o sobě a tom, co si myslí, že nedokáží nebo je nemožné. Jako certifikovaný firewalking instruktor (chůze přes žhavé uhlí bosou nohou) umí vrátit lidem kontrolu nad svým životem bez toho, aby se museli omezovat, neboť přesvědčení jako “na to nemám, to nedokážu, nejsem dost dobrý” zbytečně lidi omezují od života jejich snů a být úspěšnějšími v životě. Tyto negativní přesvědčení se dají vedeným procesem transformovat a proměnit ve schopnost uspět.

Radek pobýval několikrát v zahraničí a prohlubuje své znalosti, jak s lidmi sdílet to nejlepší, co se kdy naučil.

Radek pořádá tento rok 14 živých víkendový 3-denních tréninků a rok završuje unikátní akcí Maximální Potenciál, na který pozval např. olympijského vítěze Roberta Změlíka a další skvělé spíkry, kteří toho v životě hodně dokázali, aby společnými silami lidem předali to, jaké strategie vítězů skutečně fungují a mohli bleskově posunout svůj život na novou úroveň.

Natáčí online program Maximální Potenciál, kde ve více jak 45 nabitých videích odhaluje to, co ma nejzásadnější vliv proto, abychom v tomto životě získali to, po čem jsme kdy snili, byli přesvědčivými, energickými, vitálními a maximálně jsme ovládni své myšlení a vůli konat.

Maximální Potenciál byl legendární a už teď je vypsaný další termín pro rok 2017, protože si ho účastníci zamilovali a jeden pán nakonci prohlásil “To byl ten nejlepší víkend mého života, to by měl zažít každý!”.

2017

V únoru je v Dubai s velmi úspěšnými člověkem – Andy Harringtonem, který byl dříve narkoman a měl dluhy až po uši, avšak se postavil a vytvořil firmu, která mu vygenerovala už přes 21 000 000 liber!

V březnu Radek pořádá s českými multi-milionáři trénink Myšlení Milionářů, který lidem ukazuje možnosti, jak vytvořit doslova jmění a být patřit mezi 5% nejbohatších Čechů do pár let.

V květnu Radek pořádá unikátní trénink Zažehni Svou Vnitřní Sílu jako certifikovaný firewalking instruktor institutu F.I.R.E. z Kalifornie, kde prošel jako jeden z mála z celé ČR/Slovenska osobním tréninkem mentora Tonyho Robbinse – Tollyho Burkana. Ukazuje lidem, že síla myšlenky má obrovský dopad na naši biochemii a lze projít bosou nohou 800 stupňů žhavé uhlí bez jediného puchýře! Fascinující. Lidé překonali spoustu dalších strachů a jejich život nikdy, nikdy, nikdy nebude už takový, jako dřív.

Radek vystupuje na Alchymistickém festivalu v Litoměřichí a jako pozvaný host na stagi mluví o aspektech mužské energie a jak důležité je najít svůj smysl života a vnést do něho vášeň, abychom žili naplno a měli mimořádné výsledky i dopad na tento svět.

V červenci je Radek v Johanesburku v JAR s Robertem Kiyosakim , autorem bestselleru “Bohatý táta, chudý táta“, investorem a přítelem nejvlivnějšího muže planety – Donalda Trumpa.

V září pořádá seminář Aktivuj Svůj Potenciál protože chce dát mnoha lidem doslova novou šanci na to, jak aktivovat uvnitř sebe skryté zdroje, talenty a mít mnohem větší dopad a úspěch v tomto světě. Radek věří, že jsme se nenarodili proto, abychom zapadali, ale proto, abychom vyčnívali. Objevte svůj skrytý potenciál s Radkem a nic už nebude, jako dřív.

S vášní se neustále rozvíjím a rostu

0
Certifikací
0
Absolvovaných kurzů
0
Cest do zahraničí
0
Klientů svých tréninků

Necítíte se v životě šťastní? Společně zjistíme, co Vám chybí a změníme to!

Menu